From our inventory we are selling a New Continental 25AT5/860 Contitech Timing Belt W: 25mm L: 860mm Teeth: 172.
Specifications:
  • Model #: 25AT5/860
  • More Information:
    • New Contitech Timing Belt
    • Width: 25mm
    • Length: 860mm
    • Pitch: 5mm