From our inventory we are selling a Mean Well EDR-120-24 Enclosed AC-DC Power Supply 90-240VAC, 24VDC 5A, 120W. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: EDR-120-24 \\r
  • More Information: \\r
    • Enclosed AC-DC Power Supply\\r
    • Input Voltage Range: 90-240VAC\\r
    • Number of Outputs: 1\\r
    • Output Voltage: 24VDC\\r
    • Output Power: 120W\\r
    • Output Current: 5A