\\r From our inventory we are selling a Mean Well DRP-240-24 PLC Power Supply, 100-240VAC Input, 24VDC Output, DIN Rail. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: DRP-240-24\\r
  • More Information:
    • Mean Well PLC Power Supply
      • Input Voltage: 100-240VAC 3.5A\\r
      • Output Voltage: 24VDC 10A\\r