From our inventory we are selling a Allen Bradley 100S-C12EJ23C Safety Contactor, 12A, 3 N.O. Poles, 24VDC Coil. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 100S-C12EJ23C\\r
  • More Information:
    • Allen Bradley Safety Contactor
      • Rating: AC-3 400V 12A \\r
      • Number of Poles: 3 N.O.\\r
      • Aux Contacts: 2 N.O. 3 N.C. \\r
      • Coil Voltage: 24VDC\\r