\\r From our inventory we are selling a SMC CDG5LA25SR-200-G5BAL Stainless Steel Cylinder, ø25mm Bore, 200mm Stroke, M5. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CDG5LA25SR-200-G5BAL\\r
  • More Information:
    • SMC Stainless Steel Cylinder
      • Bore: ø25mm\\r
      • Stroke: 200mm\\r
      • Ports: M5\\r
      • Pressure: 1.0MPa Max\\r