From our inventory we are selling a SMC NCDQ2A50-75DCMZ Compact Cylinder ø50mm Bore, 75mm Stroke, 145psi, 1/4in NPT. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: NCDQ2A50-75DCMZ\\r
  • More Information:
    • SMC Compact Cylinder
      • Bore: ø50mm\\r
      • Stroke: 75mm\\r
      • Pressure: 145psi Max\\r