From our inventory we are selling an Igus HTSS-12-AWM-10×12 DryLin Lead Screw Linear Actuator Slide Table 750mm.
Specifications:
  • Model #: HTSS-12-AWM-10×12
  • More Information:
    • Linear Positioner
      • Screw Diameter: 10mm
      • Screw Lead: 12mm
      • Travel: 750mm
      • Carriage: 85mm x 85mm