From our inventory we are selling a Phoenix STEP-PS/1AC/24DC/0.75 Power Supply 100-240VAC IN, 24VDC 0.75A OUT.
Specifications:
  • Model #: STEP-PS/1AC/24DC/0.75
  • More Information:
    • Power Supply
      • Input: 100-240VAC 0.4-0.2A, 95-250VDC
      • Output: 24VDC 0.75A
      • Input Fuse: 1.25A
      • Suitable Circuit Breakers: 6A-16A, B/C/D/K