From our inventory we are selling a SMC CDQ2A20-10DZ-XC2 Compact Cylinder ø20mm Bore, 10mm Stroke, 1.0MPa, M5x0.8. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CDQ2A20-10DZ-XC2 \\r
  • More Information: \\r
    • SMC Compact Cylinder \\r
      • Bore: ø20mm \\r
      • Stroke: 10mm \\r
      • Shaft: ø10mm\\r