From our inventory we are selling a SMC CKZ-63A026 Power Clamp Arm, 63mm Bore, For CKZ2N Cylinder, 165.0×111.3mm.
Specifications:
  • Model #: CKZ-63A026
  • More Information:
    • SMC Power Clamp Arm
    • Dimensions: 165.0 x 111.3mm
    • 65mm Offset-Plain
    • Bore: 65mm