From our inventory we are selling an SMC MGPM20TN-30Z Compact Guide Cylinder Slide Bearing 20mm Bore, 30mm Stroke.
Specifications:
  • Model #: MGPM20TN-30Z
  • More Information:
    • Compact Guide Cylinder
      • Slide Bearing
      • Bore: 20mm
      • Stroke: 30mm
      • Max Pressure: 145 PSI