From our inventory we are selling a SMC MGPM63-250 Guided Cylinder, ø63mm Bore, 250mm Stroke, 1.0MPa, Rc1/4 Ports. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: MGPM63-250\\r
  • More Information:
    • SMC Guided Cylinder
      • Bore: ø63mm\\r
      • Stroke: 250mm\\r
      • Pressure: 1.0MPa Max\\r