From our inventory we are selling a SMC MXS25-75ASR-X11 Precision Slide Table ø25mm Bore, 75mm Stroke, 0.7MPa, Rc1/8. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: MXS25-75ASR-X11 \\r
  • More Information: \\r
    • SMC Precision Slide Table \\r
      • Bore: ø25mm \\r
      • Stroke: 75mm \\r