From our inventory we are selling a SMC NCA1B250-0100N Tie-Rod Cylinder, ø2.5in Bore, 1in Stroke, 250PSI, NPTF 3/4in. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SMC NCA1B250-0100N\\r
  • More Information: \\r
    • SMC Pneumatic Tie-Rod Cylinder\\r
    • Bore Diameter: 2.5in\\r
    • Stroke Length: 1in\\r
    • Max Pressure: 250psi\\r