From our inventory we are selling a SMC NCQ2A32-20DZ-XB6 Compact Cylinder ø32mm Bore, 20mm Stroke, 1/8in NPT, 145psi. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: NCQ2A32-20DZ-XB6\\r
  • More Information:
    • SMC Compact Cylinder
      • Bore Diameter: ø32mm\\r
      • Stroke Length: 20mm\\r
      • Ports: 1/8in NPT\\r
      • Max Pressure: 145psi (1.0MPa)