From our inventory we are selling a New SMC NCQ2B25-5D Compact Cylinder, Bore: 25mm, Stroke: 5mm, Pressure: 145psi.
Specifications:
  • Model #: NCQ2B25-5D
  • More Information:
    • New Compact Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 25mm
    • Stroke: 5mm
    • Pressure: 145psi Max (1.0MPa)