From our inventory we are selling a SMC NCQ2WB32-15DZ-XB6 Compact Cylinder ø32mm Bore 15mm stroke 145psi 1/8in NPT. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: NCQ2WB32-15DZ-XB6\\r
  • More Information:
    • SMC Compact Double Rod Compact Cylinder
      • Bore: ø32mm\\r
      • Stroke: 15mm\\r
      • Pressure: 145psi Max\\r
      • Ports: 1/8in NPT\\r
      • Heat Resistant: -10°C to 150°C