\\r From our inventory we are selling a THK SHS20-640L(GK) Linear Guide Rail, 640mm L x 20mm W x 16.5mm H, 60mm Pitch. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SHS20-640L(GK)\\r
  • More Information:
    • THK Linear Guide Rail
      • Dimensions:
        • Length: 640mm\\r
        • Width: 20mm\\r
        • Height: 16.5mm
      • Pitch: 60mm\\r