Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SHW-35CA1UUC1FM \\r
  • More Information: \\r
    • THK Linear Guide Block \\r
      • Outer Dimensions: 35mm H x 120mm W x 107mm L \\r
      • Standard Pitch: 80mm \\r