\\r From our inventory we are selling a THK SSR15XW2C1+740LSP-II Linear Guide Assembly, 15x750mm Rail, 56.9x34mm Slides. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SSR15XW2C1+740LSP-II, SSR15XW \\r
  • More Information: \\r
    • THK Linear Guide Assembly \\r
      • Rail: \\r
        • Dimensions: 15mm W x 12.5mm H x 740mm L \\r
        • Pitch: 60mm
      • Carriage: \\r
        • Number On Rail: 2 \\r
        • Dimensions: 56.9mm L x 34mm W x 19.5mm H (24mm w/ Rail) \\r