From our inventory we are selling a Allen Bradley 194R-NJ060P3 SER. B Disconnect Switch, 60A, 600VAC/250VDC, 3 Pole.
Specifications:
  • Model #: 194R-NJ060P3 Ser B
  • More Information:
    • Allen Bradley Disconnect Switch
      • Current Rating: 60A
      • Voltage Rating: 600VAC 250VDC Max