\\r From our inventory we are selling a Aerotech PRO225-05MM-0150 Linear Stage 5mm/rev, 150mm Stroke, 250x225mm, NEMA 34. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: PRO225-05MM-0150 \\r
  • More Information: \\r
    • Aerotech Linear Stage \\r
      • Stroke: 150mm \\r
      • Lead: 5mm \\r
      • Max Speed: 220mm/s \\r
      • Accuracy: ±13µm \\r
      • Table Dimensions: 250mm L x 225mm W \\r
      • Table Mounting Holes: M6x1.0 \\r
      • Shaft: ø15mm \\r