From our inventory we are selling an Allen Bradley 1606-XL240E Power Supply 100-120/200-240VAC In, 24VDC 10A Out 240W. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 1606-XL240E \\r
  • More Information: \\r
    • Switched Mode Power Supply \\r
      • Input: 100-120/200-240VAC 1PH 50-60Hz \\r
      • Output Voltage: 24-28VDC (Adjustable) \\r
      • Output Power: 240W \\r
      • DIN Rail Mounting, 120mm Wide