From our inventory we are selling an Allen Bradley 1606-XLS240E DIN Power Supply, 100-240VAC In, 24VDC 10A Out, 240W.
Specifications:
  • Model #: 1606-XLS240E
  • More Information:
    • Power Supply
      • Input: 100-240VAC
      • Output: 24VDC 10A
      • DIN Rail Mounting, 60mm Wide