From our inventory we are selling a Allen Bradley 194R-NC030P3 Disconnect Switch, 3-Pole, Rating: 30A 600VAC 250VDC.
Specifications:
  • Model #: 194R-NC030P3
  • More Information:
    • Disconnect Switch
    • 3-Pole
    • Rating: 30A 600VAC 250VDC