From our inventory we are selling an Allen Bradley 194R-NC030P3 Ser B Disconnect Switch, 3-Pole, 30A, 250VDC 600VAC.
Specifications:
  • Model #: 194R-NC030P3
  • More Information:
    • Disconnect Switch
    • Voltage Rating: 600VAC 250VDC
    • Amperage: 30A