From our inventory we are selling a Allen Bradley 700-HB33A24 Control Relay 3PDT Coil: 24VAC Contact: 240VAC 10A. \\r
    \\r
  • Model #: 700-HB33A24 \\r
  • More Information: \\r
    • Control Relay \\r
    • 3PDT \\r
    • Coil: 24VAC \\r
    • Contact: 240VAC 10A