From our inventory we are selling a Allen Bradley 800T-QB24A Illuminated Pushbutton, Amber, Momentary, 600V 10A.
Specifications:
  • Model #: 800T-QB24A
  • More Information:
    • Allen Bradley Illuminated Pushbutton
      • Color: Amber
      • Type: Momentary
      • Contact Rating: 600V 10A
      • Lamp Voltage: 24V