From our inventory we are selling an Allen Bradley 800T-QT10 Illuminated Pushbutton Switch 30mm, White, 120V, 1NO-1NC. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 800T-QT10 \\r
  • More Information: \\r
    • Illuminated Pushbutton \\r
      • Lens Color: White \\r
      • Lamp Voltage: 120VAC \\r
      • Contact: 1NO-1NC \\r
      • Contact Rating: 600V 10A \\r