From our inventory we are selling a ARO SLE15B-10-Q Lever Start Electric Screwdriver 15in-lb Torque, 1000rpm. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SLE15B-10-Q \\r
  • More Information: \\r
    • ARO Lever Start Electric Screwdriver \\r
      • Torque Capacity: 15in-lb \\r
      • Voltage: 115VAC \\r
      • Rated Current: 0.3A \\r