From our inventory we are selling a ARO SLE26B-7-Q Push to Start Electric Screwdriver 26in-lb Torque, 700rpm, 115VAC. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SLE26B-7-Q \\r
  • More Information: \\r
    • ARO Push to Start Electric Screwdriver \\r
      • Torque Capacity: 26in-lb \\r
      • Voltage: 115VAC \\r
      • Rated Current: 0.3A \\r