From our inventory we are selling a Bussmann R25100-3CR Fuse Block, 250VAC/VDC, 100A, Class R Fuse, 3 Poles. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: R25100-3CR \\r
  • More Information: \\r
    • Bussmann Fuse Block \\r
    • Voltage Rating: 250 VAC/VDC\\r