From our inventory we are selling a CCS LDR-75LA-1 Low Angle Ring Light 660nm Red LED, 75mm OD, 46mm ID, 12VDC 3W.
Specifications:
  • Model #: LDR-75LA-1
  • More Information:
    • Ring Light
      • Red LED 660nm
      • Dimensions:
        • 75mm OD
        • 46mm ID
        • 10mm Thick
      • Voltage: 12VDC
      • Power: 3W