From our inventory we are selling a EATON Cutler-Hammer HMCPE030H1CB3 Circuit Breaker, 3-Pole, 30A 480V w/Alarm. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: HMCPE030H1CB3\\r
  • More Information: \\r
    • Circuit Breaker \\r
    • # of Poles: 3 \\r
    • Type: Thermal Magnetic \\r
    • Amperage Rating: 30A \\r
    • Max Voltage: 480V \\r
    • Alarm Contact: SPDT NO/NC 600V 2A, 125VDC 1A \\r