From our inventory we are selling an Electro Corp PA11560CNV Transducer, Output: 0-10V @ 1mA, Input: 115VAC, 50/60Hz.
Specifications:
  • Model #: PA11560CNV
  • More Information:
    • Electro Corp Transducer
    • Voltage Supply: 115VAC
    • Output Signal: 0 to 10V @ 1mA