From our inventory we are selling a Exlar KM60-0150-10-NM-ISC-JMC Roll Screw Actuator, Frame 60mm, Stroke 150mm. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: KM60-0150-10-NM-ISC-JMC, 72509 \\r
  • More Information: \\r
    • Curtis-Wright Exlar Roll Screw Actuator \\r
    • Frame: 60mm \\r
    • Screw Lead: 10mm \\r
    • Stroke: 150mm \\r