From our inventory we are selling a Helical ACR075-6-6 Flexible Aluminum Coupling 0.188in Bore 0.75OD, 0.90in Length. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: ACR075-6-6\\r
  • More Information:
    • Helical Flexible Aluminum Coupling
      • Bore(s): 0.188in\\r
      • Length: 0.90in\\r
      • Outer Diameter: 0.75in\\r