From our inventory we are selling a Humphrey HBDAS10X1 Pneumatic Cylinder, ø10mm Bore, 1in Stroke, M3, 100psi. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: HBDAS10X1 \\r
  • More Information:
    • Humphrey Pneumatic Cylinder
      • Bore Diameter: ø10mm\\r
      • Stroke Length: 1in\\r
      • Ports: M3\\r
      • Rated Pressure: 100psi