Specifications:
  • Model #: RCP4-GRSLL-I-35P-30-22-P3-R10
  • More Information:
    • Vertical Gripper, Large Slider Type
      • Input: 24VDC
      • Encoder: Incremental Magnetic
      • Motor: Pulse Motor
      • Stroke: 22mm (11mm per side)