\\r From our inventory we are selling a Lot of 5 Allen Bradley 700-HK36Z24 Slim Line Relay, SPDT, 16A 277VAC, 24VDC Coil. \\r \\r
    \\r
  • Model #: 700-HK36Z24 \\r
  • More Information: \\r
    • Lot of 5 Allen Bradley Slim Line Relay \\r
      • Contact Rating: 16A 277VAC; 10A 30VDC \\r
      • Contact Form: SPDT \\r
      • Coil Voltage: 24VDC