From our inventory we are selling a Lot of 7 Bussmann FWX-20A14F Semiconductor Fuse, 20A, 250VAC, 14.3×50.8mm. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: FWX-20A14F\\r
  • More Information:
    • Bussmann Semiconductor Fuse
      • Amp: 20A\\r
      • Voltage: 250VAC\\r
      • Dimensions: 14.3mm x 50.8mm