From our inventory we are selling a Neff WM60-370-M-20-1219-1649 PowerLine Linear Actuator Lead 20mm Travel 1219mm.
Specifications:
  • Model #: WM60-370-M-20-1219-1649
  • More Information:
    • PowerLine Linear Actuator
    • Lead: 20mm
    • Stroke: 1219mm
    • Overall Length: 1649mm (1732mm with adapter)