Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CAA-25LSEE \\r
  • More Information: \\r
    • OptoSigma Carrier For Medium Optical Rails \\r
      • Used With OBA-SH OBT-SH/SUU Optical Rails \\r
      • Mounting Thread: M6 \\r
      • Max Clamping Width: 1.98in \\r
      • Dimensions: 90mm x 27mm x 25mm