From our inventory we are selling a Phoenix Contact PSR-SCP-24UC/ESM4/2X1/1X2 Safety Relay, 3-Pole, 240VAC/24VDC. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 2963718, PSR-SCP-24UC/ESM4/2X1/1X2 \\r
  • More Information: \\r
    • Phoenix Contact Safety Relay \\r
    • Poles: 3 \\r
      • 2 NO / 1 NC
    • Input: 24V AC/DC \\r
    • Output: 240VAC / 24VDC, 6A \\r