From our inventory we are selling a Plast-O-Matic THP2V8W24-PV Solenoid Valve 3 Way Diverter 1/4\\” NPT 24VDC 40PSI.
Specifications:
  • Model #: THP2V8W24-PV
  • More Information:
    • Voltage: 24VDC
    • Wattage: 24W