From our inventory we are selling a PMI SME15LEA-K (x2) Linear Guideways w/ 15x920mm Rail, 60mm Pitch, 27.5kN Max. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SME15LEA-K, SME15R \\r
  • More Information: \\r
    • PMI Linear Guideway Blocks w/ Rail \\r
    • Rail Width: 15mm \\r
    • Rail Length: 920mm \\r
    • Rail Height: 13mm \\r
    • Pitch: 60mm \\r
    • Shoulder: 10mm \\r
    • Block Dimensions: 79.4 x 47 x 24 mm \\r