From our inventory we are selling a Ruland MOCT41-19-A and OD26/41-AT Oldham Coupling Assembly 19mm Bore, 41.3mm OD.
Specifications:
  • Model #: MOCT41-19-A ,OD26/41-AT
  • More Information:
    • Ruland Oldham Coupling Assembly
    • Bore Size: 19mm
    • Outer Diameter: 41.3mm
    • Length: 51mm