From our inventory we are selling a SMC CDBX2N25TN-175B Double Rod Guided Cylinder, 25mm Bore, 175mm Stroke, 1/8\\”NPT. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CDBX2N25TN-175B \\r
  • More Information: \\r
    • SMC Double Rod Guided Cylinder \\r
      • Bore: 25mm \\r
      • Stroke: 175mm \\r
      • Ports: 1/8\\” NPT \\r
      • Max Pressure: 1.0MPa \\r