From our inventory, we are selling an SMC CDLQB100-75D-F Compact Cylinder w/ Lock 100mm Bore, 75mm Stroke, Rc 3/8.
Specifications:
  • Model #: CDLQB100-75D-F
  • More Information:
    • Compact Locking Cylinder
      • Bore: 100mm
      • Stroke: 75mm
      • Max Pressure: 1.0 MPa
      • Rod Diameter: 30mm