From our inventory we are selling a SMC CDQ2A50-100D Pneumatic Cylinder, Bore: 50mm, Stroke: 100mm, 1.0MPa, G1/4.
Specifications:
  • Model #: CDQ2A50-100D
  • More Information:
    • Pneumatic Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 50mm
    • Stroke: 100mm
    • Pressure: 1.0MPa Max